ye-logo.v1.2

У парку Шевченка з’явиться сучасний ігроленд

Суспільство 7162 3

На нього планують витратити 3 мільйони 400 тисяч гривень.

Незабаром у парку Шевченка замість старих гойдалок з’являться нові сучасні атракціони. Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради розробили грандіозний проект, який передбачає появу нових гойдалок, канатних ігрових комплексів і навіть каруселі для дітей з обмеженими можливостями.

«Ми плануємо поставити такий дитячий майданчик, аналогу якого у Хмельницькому немає. Одним з ноу-хау буде велике похиле кільце, яке обертається. Діти зможуть на ньому не лише сидіти, а й ходити. Воно тренуватиме відчуття рівноваги і простору. Також на майданчику з’явиться великий корабель, який буде виготовлений з металевих та канатних конструкцій. Діти зможуть на ньому розвивати вестибулярний апарат. Окрім цього, ми не забули про дітей з обмеженими можливостями. Для них на майданчику також будуть передбачені гойдалки. Загалом, у планах встановити понад десять ігрових комплексів. Дітям неодмінно сподобається», - розповіла начальник відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради Тетяна Циб.

Ігороленд у парку Шевченка Ігороленд у парку Шевченка

Розробники кажуть, що аналогів такого дитячого майданчика у Хмельницькому немає.

Покриття на новому майданчику теж буде нове. Згідно з проектом, там з’явиться гумове покриття, яке, у випадку падіння, захистить дитину від травмування.

 Ігороленд у парку Шевченка  

Ось так виглядатимуть декілька ігрових конструкцій на майбутньому майданчику (фото з проектної документації).

«Вартість проекту становить 3 мільйони 400 тисяч гривень. До кінця тижня буде оголошений тендер, по закінченні якого буде визначена підрядна організація, яка візьметься за втілення цього проекту. Орієнтовного терміну будівництва майданчика ще немає, але сподіваємося, що він з’явиться вже цього року», - розповіла Тетяна Михайлівна.

Коментарі:

тетяна самотэс 29.05.2019 07:43

Люди з івалідністью

тетяна самотэс 29.05.2019 07:42

Людина з обмеженими можливостями

тетяна самотэс 29.05.2019 07:37

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 - VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", ухвалений Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.им документом вносяться зміни до 37 Законів України, в положеннях яких слова "інвалід", "дитина-інвалід" та "інвалід війни" замінено відповідно словами "особа з інвалідністю", "дитина з інвалідністю" та "особа з інвалідністю внаслідок війни".

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую