ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Коли нові тролейбуси виїдуть на вулиці Хмельницького

Суспільство 3296
Цього тижня місто перерахує 14,8 мільйона гривень авансу для покупки тролейбусів
Цього тижня місто перерахує 14,8 мільйона гривень авансу для покупки тролейбусів. Фото: ілюстративне bogdan.ua

В обласному центрі з’являться тролейбуси на автономному ходу.

Компанія «Богдан Моторс» виготовить для Хмельницького 10 тролейбусів і 10 великогабаритних автобусів. Перші дві одиниці нового електротранспорту прибудуть в обласний центр до кінця червня.

За словами заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка, тролейбуси та автобуси Хмельницький купує у лізинг. Цього тижня для покупки електротранспорту місто перерахує 14,8 мільйона гривень авансу. Звичайний новий тролейбус коштуватиме місту 6,2 мільйона гривень, а на автономному ходу — 8,5 мільйонів гривень.

«Перші два тролейбуси мають прибути в Хмельницький до кінця червня. Решту — плануємо отримати впродовж літа. З десяти тролейбусів п’ять будуть на автономному ходу. Вони зможуть їздити вулицями, на яких не прокладені тролейбусні лінії», — розповів Андрій Бондаренко.

Наразі є кілька варіантів, де можуть їздити тролейбуси на автономному ходу. Зокрема, міська влада розглядає можливість запуску їх у мікрорайони Ружична, Лезнево, Дубово. Остаточне рішення про їх маршрут буде прийняте після вивчення пасажиропотоку й наявності необхідної кількості таких тролейбусів.

Коли прибудуть у Хмельницький 10 новеньких великогабаритних автобусів — поки невідомо.

«Швидше за все, щоб взяти у лізинг 10 автобусів, нам доведеться співпрацювати з іншим банком. Умови, на які погоджувався «Укргазбанк» наприкінці минулого року, нині для цієї фінансової структури є невигідними. Тому після перерахування авансу за тролейбуси, «Приват Банк» скличе кредитний комітет і вирішить, чи буде нашим партнером у покупці автобусів», — зазначив Андрій Бондаренко.

За його словами, покупка таких автобусів дозволить збільшити кількість великогабаритного громадського транспорту в Хмельницькому. Ідеальна кількість для міста — 100 таких автобусів. Проте з об’єктивних причин не у всі мікрорайони міста їх можна запустити. До того ж іноді нема такої необхідності через малий пасажиропотік на деяких маршрутах громадського транспорту.

Читайте також: На одного платного – три пільговика: у Хмельницькому вивчили пасажиропотік в тролейбусах.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую