ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

На одного платного – три пільговика: у Хмельницькому вивчили пасажиропотік в тролейбусах

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 2257
Такі обстеження необхідно проводити щороку, повідомляють в
Такі обстеження необхідно проводити щороку, повідомляють в "Електротрансі". Фото: автора

Впродовж тижня в обласному центрі рахували пасажирів громадського транспорту.

У хмельницькому громадському транспорті з 11 до 17 березня проводили обстеження пасажиропотоку. Для моніторингу було створено спеціальну робочу групу, особливу увагу звертали на кількість пільгових пасажирів.

Як зазначили у прес-службі міської ради, метою такого обстеження було встановити коефіцієнт співвідношення між платними і безплатними пасажирами.

«Ми бачимо, що в останні місяці структура пасажиропотоку різко змінилася: зменшилася кількість платних пасажирів і зріс відсоток безплатних пасажирів, - цитує прес-служба голову робочої групи Андрія Бондаренка. – Це відбувається тому, що частина людей масово виїжджає за кордон, в основному ті, які платять за проїзд. Значна частина людей купила автомобілі за заниженими цінами і пересіла з громадського транспорту на приватний. Це все спровокувало певне недофінансування транспортної галузі і те, що місто Хмельницький починає «тонути» у заторах і потрібно думати над якимось стратегічними рішеннями в транспортній галузі».

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, результати моніторингу показали, що коефіцієнт співвідношення становить від 2,65 до 2,8. Це означає, що на одного пасажира, який платить за проїзд, припадає майже 3 пасажира, які не платять (пільговики).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую