ye-logo.v1.2

У Хмельницькому дослідили якість води у криницях – результати

Суспільство 5950
У багатьох криницях вода не відповідає встановленим нормативним значенням
У багатьох криницях вода не відповідає встановленим нормативним значенням. Фото: з архіву

Медики рекомендують воду з криниці не пити.

У зв’язку з великою кількістю опадів фахівцями ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» було здійснено 130 досліджень води з криниць, які розташовані в обласному центрі.

«За результатами лабораторних досліджень встановлено, що у багатьох криницях вода не відповідає встановленим нормативним значенням по бактеріологічним та санітарно-хімічним показникам. Колодязі, які розташовані за адресами: Профспілкова, 14, 103; Щедріна, 7; Підгірна, 8; Лісна, 19; Залізнична, 17; Житня, 56, 13; Верейського, 30 підлягають очищенню та дизенфекції. Рівень нітратів у них подекуди в два-три рази перевищує допустиму норму. Санітарно-хімічні показники теж не втішні. Тому ми не рекомендуємо вживати воду з криниць, поки її не буде очищено», - каже завідувач Хмельницьким міськрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Рибак.

Лікарі нагадують, що воду з надлишком нітратів категорично заборонено вживати дітям віком до 3-х років (в тому числі для пиття, приготування сумішей, їжі), оскільки вона може викликати госте водно-нітратне отруєння.

Читайте також: Чи пов’язаний спалах хвороби на Городоччині з обробітком полів хімікатами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую