ye-logo.v1.2
9 Серпня, 2020

В обласному центрі тротуари вимощують новою плиткою

Суспільство 1464
Нові тротуари роблять зручними для людей з особливими потребами, матерів з візочками та велосипедистів
Нові тротуари роблять зручними для людей з особливими потребами, матерів з візочками та велосипедистів. Фото: khm.gov.ua

Будь-який пошкоджений елемент тротуарної плитки можна буде замінити.

Нині в різних мікрорайонах обласного центру триває облаштування тротуарів і пішохідних доріжок новою плиткою. Їх споруджують зручними для людей з особливими потребами та матерів з візочками.

Як повідомляють у прес-службі Хмельницької міської ради, тротуари вимощують плиткою, яка має хорошу міцність. Крім того, вона є доволі практичною, адже будь-який її пошкоджений елемент можна легко замінити. Якщо потрібно проводити ремонтні роботи, то плиткове покриття можна тимчасово зняти та без зайвих зусиль її повернути на місце.

«Так, впродовж травня-червня цього року нові тротуари та пішохідні доріжки з’явилися на вулицях Водопровідній (поблизу НВК №10), Хотовицького (поблизу НВК №6), Проскурівського підпілля (біля зупинки громадського транспорту «Вулиця Паркова»), у провулку Рєпіна (поблизу зупинки «Дитяча лікарня»)», — йдеться у повідомлені.

Крім того, наразі триває капітальний ремонт прибудинкової території будинку №12, що на Старокостянтинівському шосе. Також тут завершуються роботи із влаштування тротуару.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую