ye-logo.v1.2

Олег Нечаєв більше не очолює 8 полк спецпризначення

Суспільство 9860
Олег Нечаєв очолював хмельницьких спецпризначенців з 2011 року
Олег Нечаєв очолював хмельницьких спецпризначенців з 2011 року. Фото: з архіву Олега Нечаєва

Сьогодні він передав бойовий стяг новому керівнику.

Олег Нечаєв, який з 2011 року був командиром 8 окремого полку спецпризначення Сил спеціальних операцій, призначений більше не очолює хмельницьких спецпризначенців. 

Сьогодні, п’ятого липня відбувся офіційний ритуал прощання з Бойовим прапором військової частини командира полку полковника Олега Нечаєва та підлеглими.

Довідково: Олег Нечаєв народився 23 вересня 1976 року в селищі Олександрів Гай Саратовської області, що в Росії. Дитинство минуло в Красногорівці Донецької області. Там виріс, закінчив школу. В 1994 році вступив до Одеського інституту сухопутних військ. Це був перший за часів незалежної України набір аеромобільного факультету Збройних сил України. Після закінчення навчання почав офіцерську службу командиром взводу в 40-й аеромобільній бригаді, яка дислокувалася в Миколаєві. В цій бригаді пройшов всі посади – від командира взводу до заступника командира бригади. Від серпня 2003 року по лютий 2004-го перебував у складі миротворчого контингенту в республіці Ірак. Після цього в 2011 році був призначений командиром 8-го окремого полку спеціального призначення у Хмельницький. 22 січня 2015 року указом Президента України «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни» нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую