ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Пішки через Хмельниччину долає 2 тисячі кілометрів мандрівник з Литви до Грузії

Суспільство 2077
У Волочиську мандрівник здолав позначку в тисячу кілометрів, тобто пройшов пів шляху
У Волочиську мандрівник здолав позначку в тисячу кілометрів, тобто пройшов пів шляху. Фото: з фейсбуку

Екватор він зустрів у Волочиську.

Маршрут «Литва - Польща - Україна - Грузія» долає пішки громадянин Литви Ніко Аміргулашвілі. На Хмельниччині, а саме у Волочиську він здолав екватор подорожі – 1000 кілометрів.

«До нас Ніко Аміргулашвілі, який в межах проекту «Building Bridges:Vilnius-Tbilisi», збирається пройти від Вільнюса до Тбілісі в знак дружби цих країн, завітав 15 липня. Загальна протяжність його маршруту – понад 2 тисячі кілометрів. У Волочиську він здолав позначку в тисячу кілометрів, тобто пройшов пів шляху. До речі, в цей день він здійснив рекордний денний перехід – 50 кілометрів», - розповідає Володимир Матусяк, начальник відділу культури і туризму Волочиської міської ради.

Мандрівника у Волочиську зустрічали працівники відділу культури.

До теми: Хмельничани на велосипеді за десять днів проїхали три країни.

«Головна мета цієї мандрівки - це символічний міст дружби між Литвою і Грузією, який проходить через Польщу та Україну. Про це нам розповів Ніко Аміргулашвілі. Він мешкає у Вільнюсі, але його батьки грузинського походження. Зізнається, що завжди відчував любов і до своєї другої батьківщини – Грузії. Саме тому і з’явилася ідея будувати такі своєрідні мости дружби між країнами, щоб надихати інших об’єднатися заради миру та добросусідських взаємин. У містах він зустрічається з людьми, розповідає про ціль своєї подорожі. Дехто передає ним листи, адресовані грузинам», - додає Володимир Матусяк.

Мандрівника у Волочиську зустрічали працівники відділу культури.Фото: з фейсбуку Володимира Матусяка

На наступний день Ніко відвідав Бокиївку, що у Волочиській ОТГ, де також радо поспілкувався з мешканцями села. Іде мандрівник без зайвого вантажу, а ночує в готелях. Усі сувеніри, які йому дарують в містах та селах, відсилаю поштою до Литви.

«Ніко дуже інтелігентний, знає багато мов. Відомо, що далі він пройде Хмельниччину та Вінниччину. Остання зупинка в Україні запланована в Одесі, де Ніко планує сісти на паром до Батумі й звідти вже відправитись до останньої точки призначення – Тбілісі», - зазначає Володими Матусяк.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую