ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Перший енергоблок ХАЕС працюватиме ще роками

Олександр НІКІТІН Суспільство 1088
Термін експуатації блоку №1 на ХАЕС продовжили
Термін експуатації блоку №1 на ХАЕС продовжили. Фото: xaec.org.ua

Державна інспекція ядерного регулювання України продовжила термін експлуатації.

Термін експлуатації енергоблоку №1 Хмельницької атомної станції, що в Нетішині, продовжили до 13 грудня 2028 року. Таке рішення прийняла Державна інспекція ядерного регулювання України за результатами періодичної перевірки безпеки. Про це повідомляє «БізнесЦензор» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Визнати обгрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблоку №1 ВП «Хмельницька АЕС» на зазначених в проекті рівнях потужностей», – йдеться в рішенні колегії Державної інспекції ядерного регулювання України.

Будівництво першого енергоблоку ХАЕС розпочалося в 1981 році, а наприкінці 1987 року його ввели в експлуатацію. Термін експлуатації блоку завершився в грудні минулого року, Для проведення комплексу робіт з продовження терміну експлуатації енергоблок було виведено в планово-попереджувальний ремонт (ППР), тривалістю 257 діб. На початку липня цього року на атомній пройшли громадські слухання, на яких присутні висловилися за продовження терміну експлуатації.

Нагадаємо, на ХАЕС можуть ще добудувати 3 та 4 енергоблоки. Але до кінця року мають ще перевірити надійність конструкцій, які вже збудовані.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую