ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

До початку навчального року на Хмельниччині ліквідують майже два десятки шкіл

Суспільство 14240
«Незабаром на Хмельниччині ліквідують 18 шкіл», - каже Олег Фасоля
«Незабаром на Хмельниччині ліквідують 18 шкіл», - каже Олег Фасоля. Фото: автора

Ще 14 приєднають до інших навчальних закладів.

Директор обласного Департаменту освіти на науки Олег Фасоля під час колегії облдержадміністрації заявив, що в області у минулому навчальному році функціонувало 680 шкіл, з яких 200 або близько 30% є малокомплектними.

«На Хмельниччині функціонує необґрунтована мережа закладів загальної середньої освіти, яка не відповідає сучасній демографічній ситуації, не сприяє раціональному використанню бюджетних коштів та приміщень державної власності, а також якості наданих освітніх послуг. Відтак, до початку навчального року заплановано ліквідувати в області 18 закладів загальної середньої освіти. Буде припинено діяльність шляхом приєднання до інших закладів ще 14 шкіл. Окрім цього, у 21 закладі буде понижений ступінь», - зазначив Олег Фасоля.

Поряд з цим, станом на 25 липня, прийняте рішення про створення в області семи опорних закладів освіти. 

«Дві таких школи з’явиться у Городоцькій ОТГ. По одному закладу буде створено в Красилівській міській, Лісовогринівецькій, Олешинській, Берездівській сільських ОТГ та в Ізяславському районі. Підвезення школярів до опорних закладів освіти забезпечують 50 шкіль­них автобусів. Загалом, парк шкільних автобусів для підвезення учнів до шкіл по всій області налічує 378 одиниць», - проінформував Олег Фасоля.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую