ye-logo.v1.2

Суд виніс рішення волонтеркам, які звинуватили депутата в отруєнні собак

Суспільство 2572
Спростування має здійснюватися у такий самий спосіб, у який поширювалася недостовірна інформація, - суд
Спростування має здійснюватися у такий самий спосіб, у який поширювалася недостовірна інформація, - суд. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Активісти мають спростувати недостовірну інформацію.

У Старокостянтинові до суду звернувся депутат місцевої ради із позовом до Громадської організації та двох її представниць про захист честі, гідності та ділової репутації.

Як зазначають у пресслужбі апеляційного суду, міський обранець просив визнати недостовірною інформацію, розміщену на сторінці організації у Фейсбуці в листопаді минулого року.

«Пояснив, що до нього, як до депутата міської ради, звернулися виборці з приводу загибелі тварин у притулку, облаштованого на території очисних споруд Старокостянтинова. Аби з’ясувати, чи немає забруднення стічних вод та законність функціонування того притулку, він направив депутатські запити у відповідні структури. Невдовзі поїхав до самого прихистку тварин за дозвільними документами», - йдеться у повідомленні.

За словами депутата, відповідачки його нецензурно облаяли та звинуватили в отруєнні собак. «На сторінці своєї організації у Фейсбуці волонтерки розмістили повідомлення, зміст якого порочить його честь, гідність та ділову репутацію, створює враження причетності до незаконної діяльності і аморальних вчинків щодо тварин», - додають у пресслужбі.

У суді свої позовні вимоги позивач та його представник підтримали. Відповідачі на судове засідання не з’явилися.

Суд на підставі наявних доказів ухвалив заочне рішення: зобов’язати волонтерів спростувати інформацію, розмістивши на Фейсбук-сторінці Громадської організації резолютивної частини цього рішення протягом одного місяця після того, як воно набере законної сили.

Довідково: рішення не набрало законної сили і може бути оскаржене до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую