ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Масове отруєння? В притулку Старокостянтинова загинули понад півсотні цуценят

Суспільство 4194
Наразі собакам, які вижили, вводять комплексну сироватку
Наразі собакам, які вижили, вводять комплексну сироватку. Фото: з фейсбуку

Із 120 собак вижили… менше половини.

У тимчасовому собачому притулку в Старокостянтинові – масова загибель собак. Волонтери кажуть, чотирилапих навмисно отруїли.

«У п’ятницю захворіли дві собаки. У суботу частина собак уже мала видимі ознаки погіршення здоров’я. Вже у неділю мали страшну картину – собак довелося виносити з притулку мішками. Наразі зі 120 чотирилапих залишилося 49 цуценят та 8 дорослих собак», - розповідає Оксана Кулинич, голова громадської організації «Екозахист Старокостянтинів».

Тимчасовий притулок для собак створили в Старокостянтинові всього два місяць тому. Ним опікуються волонтери громадської організації «Екозахист Старокостянтинів». Він не перебуває на балансі міста, а утримується виключно на благодійні кошти та допомогу, яку надають місцеві мешканці.

«Притулок ми облаштували за містом на території колишньої водоочисної станції. За цей час тут знайшли собі житло та їжу уже понад сотня чотирилапих. Через декілька днів після облаштування притулку нас почали навідувати особи з числа місцевих депутатів та натякати, що цей притулок непотрібний і ми маємо забратися. Інакше будуть застосовуватися більш дієві методи», - каже Оксана Кулинич.

У неділю лікарі ветлікарні, яких волонтери викликали до притулку, зробили розтин декількох собак та повідомили про підозру на масове отруєння.

«Після розголосу в місті та відповідних звернень до правоохоронців, щоправда, з’явилися також версії про вірусний гепатит. Офіційного підтвердження очікуємо. Наразі собакам, які вижили, вводимо комплексну сироватку", - каже пані Оксана.

Волонтери уже написали заяву до поліції та очікують розслідування справи і офіційних висновків лікарів, оскільки підозрюють, що собак отруїли цілеспрямовано. «Проаналізувавши ситуацію, ми виявили, що найбільше загинуло тих собак, які вільно ходили по території та могли підійти до загорожі. Цілком ймовірно, що отруту могли просто перекинути через паркан», - додає Оксана Кулинич.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую