ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

В обласному центрі збирають шкільне приладдя для дітей із потребуючих родин

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1753
Хмельничани можуть долучитися до благодійної акції
Хмельничани можуть долучитися до благодійної акції. Фото: ілюстративне з caritas.odessa.ua

Долучитись до акції може кожен.

У Хмельницькому стартувала щорічна благодійна акція «Шкільний портфелик». Організатор акації - благодійний фонд «Карітас» запрошує містян долучитись до допомоги діткам із потребуючих сімей.

«Головна ціль акції - допомогти зібрати до школи дітей із кризових, малозабезпечених, багатодітних родин. Усіх охочі долучитись можуть і принести до благодійного фонду шкільні рюкзаки, зошити, олівці, ручки, фломастери, пенали, кольоровий папір, фарби», - розповідає психолог ХОБФ «Карітас» Юлія Житкевич.

За її словами, минулого року завдяки акції канцтовари для школи отримали 95 дітей із 52 родин, що опинилися у складних життєвих обставинах, та які проживають у Хмельницькому та області. Цьогоріч необхідним для навчання канцелярським приладдям та портфелями планують забезпечити майже вдвічі більше діток – 160. Усі вони різного віку – від 6 до 17 років.

«Акція триває упродовж серпня. Саме святкування та вручення укомплектованих портфеликів заплановано на 29 серпня. Тоді ж, окрім передачі зібраного, для дітлахів спеціально організують розважальну програму», - додає Юлія Житкевич.

Усі, хто бажає долучитись до благодійної акції, можуть приносити перелічені канцтовари та порфелі до Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас» за адресою вулиця Зарічанська 10/3, або звертатись за телефоном 067 557 2128.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую