ye-logo.v1.2

Як хмельничани оцінюють якість громадського транспорту (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 1980

Містяни готові платити більше за комфортні тролейбуси та маршрутки.

Сайт «Є» поцікавився у жителів обласного центру, як вони оцінюють якість громадського транспорту. Зокрема комфорт та графік руху. А також чи погодились би містяни платити більше за проїзд, якщо якість перевезень відповідала б їх вимогам.

У Хмельницькому для зручності пересування містян курсують тролейбуси, автобуси та маршрутки комунальних та приватних перевізників. І якщо вони комфортом більш-менш задоволені, то графіком руху категорично - ні. Також виявилось, що більшість містян, серед тих кого ми запитали, готові платити більше за комфортні тролейбуси та маршрутки і чіткий графік руху.

Серед запропонованих змін: облаштувати транспорт кондиціонерами, збільшити його кількість і списати старі тролейбуси. Що ще цікавого запропонували містяни - дивіться у нашому відеоопитуванні від сайту «Є».

Зібравши думки і скарги жителів обласного центру, ми вирушили до міського управління транспорту і зв’язку.

За словами виконуючого обов’язки начальника управління Сергія Шепурева, графіки руху розроблені згідно з кількістю транспортних засобів, які на сьогодні є.

«Дійсно, є затримки, це пов’язано з перевантаженням міських доріг, приватного транспорту багато і тому пропускна спроможність міста дещо затримує графіки громадського транспорту. Наступна причина - це великий брак кадрів. На сьогодні не вистачає 250 водіїв, аби забезпечити графіки руху. Зараз активно проводиться робота серед перевізників по заохоченню та пошуку водіїв», - пояснив Сергій Шепурев.

Більше дивіться у нашому відеоопитуванні.


Читайте також: Перевірка громадського транспорту: які порушення фіксують патрульні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую