ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

Перевірка громадського транспорту: які порушення фіксують патрульні

Суспільство 2012
За результатами перевірки до відповідальності притягнуто 25 водіїв
За результатами перевірки до відповідальності притягнуто 25 водіїв. Фото: з архіву

За два тижні у Хмельницькому перевірили понад 250 транспортних засобів

Інспектори відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області продовжують відпрацювання по виявленню порушень законодавства у сфері пасажирських перевезень. Особливу увагу приділяють технічному стану таких транспортних засобів.

За два тижні, з 1 по 15 серпня, у Хмельницькому перевірили понад 250 транспортних засобів, які здійснюють громадські перевезення – це тролейбуси, автобуси і маршрутки. Таку статистику сайту «Є» повідомила Роксолана Середюк, тимчасово виконуюча обов’язки інспектора відділу пресслужби Управління патрульної поліції області.

«За результатами перевірки до відповідальності притягнуто 25 водіїв, за технічні несправності, відсутність технічного контролю та відхилення від маршруту. Окрім цього за два тижні у місті сталось три дорожньо-транспортні пригоди за участю громадського транспорту. У двох випадках ДТП стались з вини водіїв - тролейбуса та маршрутки», - коментує Роксолана Середюк.

Нагадаємо, що перевірка громадського транспорту відбувається у рамках профілактичних заходів, ініційованих керівництвом Нацполіції у зв'язку з тим, що кількість дорожньо-транспортних пригод за участю маршрутних транспортних засобів в місті зросла. Минулого місяця ці перевірки провокували затримку транспорту, через те, що водії не виходили на маршрут, щоб не натрапити на перевірку.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую