ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

У Старокостянтинові волонтери із США тиждень працюватимуть з місцевими школярами

Суспільство 1637
Волонтери із США працюють у Старокостянтинові
Волонтери із США працюють у Старокостянтинові. Фото: із фейсбук-сторінки "Старокостянтинів небайдужий"

Молодь навчають громадській активності.

Семеро волонтерів із США у Старокостянтинові працюють із місцевою молоддю. Упродовж тижня іноземці спілкуватимуться із учнями місцевих шкіл англійською мовою на теми лідерства та особливостей роботи у громаді.

«З 19 по 23 серпня у Старокостянтинові працюватиме своєрідний літній табір для учнів 7-11 класів. До нас приїхало семеро волонтерів Корпусу миру, які щодня упродовж п’яти годин проводять заняття із школярами. Спілкування відбуваються виключно англійською мовою. Разом із ними працюють і волонтери з нашого міста, які володіють англійською і допомагають у разі виникнення труднощів», - розповідає голова ГО «Старокостянтинів небайдужий» Сергій Худий.

За його словами, загалом є понад 50 учасників, які відгукнулись на участь у заході. Усі вони спочатку збираються на одній локації із волонтерами, а потім розходяться по командах, де англійською спілкуються на теми лідерства, дізнаються більше про свою громаду, та про те, як працюють громади в США.

«У нашій громадській організації вже півтора роки працює волонтер Корпусу миру Ліам Форан. Власне, він і став ініціатором проведення такого учнівського табору. Для цього запросив своїх колег-волонтерів, які зараз перебувають в Україні, в інших містах. Вони згодились і приїхали до нас», - додав Сергій Худий.

Читайте також: Допомагатимуть реалізовувати ідеї громади: у Старокостянтинові з'явиться «Агенція змін»

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую