ye-logo.v1.2
14 Грудня, 2019

Допомагатимуть реалізовувати ідеї громади: у Старокостянтинові з'явиться «Агенція змін»

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 945
У Старокостянтинові навчатимуть писати проекти
У Старокостянтинові навчатимуть писати проекти. Фото: ілюстративне з manevychi.rayon.in.ua

Створення центру розвитку та підтримки громадських ініціатив фінансує райрада та Корпус Миру США.

У травні в Старокостянтинові розпочне роботу центр розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін». Створенням такого центру зайнялась ГО «Старокостянтинів небайдужий» та волонтер Корпусу Миру США, який працює в місті. Ініціатори планують на базі «Агенції змін» навчати громадськість створювати власні проекти.

«Серед початкових планів – проведення тренінгів із проектного менеджменту для молоді й представників апарату районної ради. Учасникам, окрім викладання теорії, будуть давати й практичні завдання. Ми хочемо навчити людей писати цікаві проекти, щоб вони, маючи такий досвід, могли брати участь у серйозних конкурсах», - розповів голова ГО «Старокостянтинів небайдужий» Сергій Пікуля.

За його словами, загалом проведуть шість тренінгів, під час сьомого заняття відбудеться конкурс розроблених учасниками проектів. Переможець отримає кошти на його фінансування.

«Гроші на реалізацію проекту мали виділити районна та міська ради, по 50 тисяч кожна. Районна рада ще минулого року виділили приміщення під «Агенцію змін» у центрі міста і передбачила необхідні кошти. Щодо міськради, то ми отримали лист міського голови про згоду підтримати ініціативу, однак, коли дійшло до вирішення питання на сесії, його не проголосували депутати. Але ми все реалізовуємо і без них, просто поки спрямовуватиме свою діяльність на район. Корпус Миру наш проект також затвердив і виділив близько 5 тисяч доларів», - зазначив активіст.

Додав, що ремонт у приміщенні «Агенції розвитку» закінчили днями. Там буде повністю громадський простір. Корпус Миру перерахував кошти й вже замовили необхідне обладнання для центру. Офіційне відкриття запланували на 12 травня. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую