ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

У Хмельницькому подорожчала вода: чому та на скільки зріс тариф

Суспільство 6896
З 22 вересня подорожчала вода
З 22 вересня подорожчала вода. Фото: www.ukrinform.ua

За новим тарифом плату нараховують із 22 вересня.

В обласному центрі зросла вартість послуг водовідведення та водопостачання для користувачів послуг міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал». Як розповів заступник директора з економічних питань підприємства Олексій Лункін, на початку вересня відбулись громадські обговорення щодо підвищення тарифу. Нещодавно сформовану на обговореннях пропозицію затвердила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Причинами для підняття тарифу були ріст витрат підприємства на електроенергію та заробітну плату. Саме тому ми й звернулись до Нацкомісії, яка підтримала нашу пропозицію. 21 вересня постанову оприлюднили в «Урядовому кур’єрі» і 22 вересня вона вступила в силу», - каже Олексій Володимирович.

Тобто, з 22 вересня користувачі послуг підприємства платитимуть за централізоване водопостачання – 9,78 гривні за 1 кубометр води (з ПДВ), а за централізоване водовідведення – 8,50 гривень за 1 кубометр (з ПДВ).

Нагадаємо, востаннє вартість послуг МКП «Хмельницькводоканал» зростала у червні – до 8,98 гривні за водопостачання та 8,22 гривні за водовідведення – (з ПДВ).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую