ye-logo.v1.2
29 Січня, 2020

У Хмельницькому подорожчали послуги водопостачання

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3709
З 1 червня почали діяти нові тарифи на водопостачання і водовідведення
З 1 червня почали діяти нові тарифи на водопостачання і водовідведення. Фото: www.gazeta1.com

Новий тариф почав діяти з 1 червня.

В обласному центрі з 1 червня почав діяти новий тариф на послуги водопостачання та водовідведення. Про це повідомляють у прес-службі міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал».

«Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 28.05.2019 року № 804 встановлені тарифи. Постанова набрала чинності з 1 червня 2019 року», - йдеться у повідомленні.

Вартість послуг:

- централізоване водопостачання – 8,98 гривні за 1 кубометр (з ПДВ);
- централізоване водовідведення – 8,22 гривні за 1 кубометр (з ПДВ).

«Підняття тарифу пов'язане з тим, що вступив в дію Закон про ринок електричної енергії й зросли витрати підприємства на послуги електропостачання. Через це з ми звернулися до Нацкомісії, щоб врахували ці витрати і скоригували тариф», - зазначив заступник директора з економічних питань Олексій Лункін.

За його словами, поки тариф на водопостачання та водовідведення один для мешканців приватного сектору та багатоквартирних будинків. Однак, перемовини з цього питання ще будуть відбуватись із Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Ймовірно, ситуація зміниться за декілька днів. Споживачі здійснюють оплату послуг у кінці місяця, тож до того часу ситуація стане зрозумілою.

Нагадаємо, шо востаннє підняття тарифу відбулось у жовтні 2018 року. Тоді  мешканці багатоповерхівок мали платити за послугу з централізованого постачання холодної води — 8,42 гривні,а за водовідведення — 8,08 гривні. Для мешканців приватного сектору встановили тариф за водопостачання — 7,99 гривні, водовідведення - 7,67 гривні.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую