ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

На Старокостянтинівщині буде створена перша в районі ОТГ

Суспільство 2462
Адміністративний центр громади хочуть зробити в Сахнівцях
Адміністративний центр громади хочуть зробити в Сахнівцях. Фото: з архіву

Рішення погодила Хмельницька ОДА.

Дві сільських ради Старокостянтинівського району разом із селами, що входять до їхнього складу, мають намір об’єднатися в об’єднану територіальну громаду. Це буде перша ОТГ в районі.

Як відомо, Хмельницька обласна державна адміністрація вже погодила створення ОТГ. «ОДА затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України добровільне об’єднання Сахновецької сільської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у селі Сахнівці Старокостянтинівського району», - йдеться у розпорядженні тимчасово виконуючого обов'язки голови ОДА Володимира Кальніченка.

До складу ОТГ увійдуть Сахновецька та Іршиківська сільські ради з селами Сахнівці, Красносілка, Киселі, Немирівка, Іршики, Малишівка, Хижники та Яремичі.

Формування громади відбулось не згідно із затвердженим перспективним планом. Про це повідомляють в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування. Адже за ним Сахновецька сільська рада мала б увійти до майбутньої Старокостянтинівської ОТГ із центром у місті обласного значення Старокостянтинів. А Іршиківська сільська рада - до Староостропільської громади. Втім, сільські ради уже прийняли по третьому необхідному рішенню і надіслали документи до ЦВК для призначення перших виборів.

До речі, як зазначають в Хмельницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування, це буде вже друга Сахновецька ОТГ на території області. Адже одна - також Сахновецька - вже утворена на території Ізяславського району.

Нагадаємо, на початку вересня на Хмельниччині створили п'ятдесяту об'єднану громаду.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую