ye-logo.v1.2

Двох хмельницьких ведмедів перевезли до центру реабілітації

Суспільство 5481
У вольєрі, де жила Аліса і Тімка, житиме їхнє ведмежа - Балу
У вольєрі, де жила Аліса і Тімка, житиме їхнє ведмежа - Балу. Фото: автора

У парку Чекмана відтепер буде лише один ведмідь – Балу.

Тривалий час у хмельницькому зоокутку, що розташований у парку імені Михайла Чекмана, мешкали ведмеді Аліса і Тімка. Вік їх немалий. П'ятирічною ведмедиця з'явилася у нашому парку ще у 1999 році. А в 2001 році у неї з’явилась пара - здоровило Тімка. Адміністрація парку давно заявляла, що тварини досить старі, і давно потребують реабілітації.

Сьогодні, 19 жовтня, клишоногі вирушили у мандрівку. Міжнародна організація «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні», яка ще 13 лютого, на сесії Хмельницької міської ради, отримала дозвіл на перевезення ведмедів, прибула до Хмельницького, аби транспортувати Алісу та Тімку у реабілітаційний центр.

«Ведмеді поїдуть у приватний реабілітаційний центр для хижих тварин у Василівку Запорізької області. Там тварин оглянуть ветлікарі, приведуть до ладу їхні зуби та обов’язково проведуть стерилізацію. Після цього ведмеді впадуть у сплячку. Навесні, коли вони прокинуться, ми їх перевеземо у природний парк з напіввільними умовами або за кордон», - розповіла волонтер організації «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні» Анна Масяч.

Переїзд ведмедів

Перенесення Тімки видалося не легкою справою.

Мандрівка тварин до нового життя розпочалася не з приємності – Тімкі ветлікар вколов анастезію, а шестеро чоловіків ледве умістили 400-кілограмову тварини у клітку. Алісі не ризикнули давати ліки, адже її стан здоров’я важкий. Ведмедицю заманили у клітку і перенесли її у автомобіль. Далі на тварин чекає 13-ти годинна дорога до приватного реабілітаційного центру у село Василівка Запорізької області.

У парку Чекмана відтепер буде лише один ведмідь – Балу.

Директор комунального підприємства «Парки та сквери» Олександр Боднарчук каже, що зоокуток не лишиться без ведмедя.

«Вольєр, де жили Аліса і Тімка, ми відремонтуємо. Там житиме їхнє ведмежа - Балу. Можу запевнити усіх хмельничан, що у нашому зоокутку і далі буде цікаво та весело», - розповів Олександр Боднарчук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую