ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Хмельницьких ведмедів Алісу і Тімку перевезуть у Львівську область

Суспільство 4279
Незабаром Аліса і Тімка дитимуть у значно кращих умовах
Незабаром Аліса і Тімка дитимуть у значно кращих умовах. Фото: з архіву

Косолапі житимуть у значно кращих умовах.

Багато років у зоокутку, що в парку імені Михайла Чекамана, мешкають ведмеді. Хмельничани та гості міста залюбки відвідують клишоногих. Однак, директор КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук каже, що тваринам потрібні кращі умови.

Вирішити їхню долю депутати міської ради намагалися ще восени, однак це питання було відкладене на доопрацювання. Ведмеді заснули і перевозити їх ніхто не брався.

Сьогодні ж, 13 лютого під час сесії Хмельницької міської ради депутати все ж таки прийняли рішення передати Алісу та Тімку в реабілітаційний центр міжнародної організації «Благодійний фонд імені Лоуренса Ентоні» у місто Самбір, що на Львівщині.

На сесії виступила волонтер організації Анна Масяч, яка розповіла народним обранцям про реабілітаційний центр де незабаром мешкатимуть хмельницькі ведмеді.

Ось у таких умовах незабаром житумуть Аліса і Тімка. Фото: з сторінки у Фейсбук Анни Масяч

«Наша організація досить молода у Україні. Вона була заснована у 2014 році. Ми співпрацюємо з парком «Синевір», де знаходиться реабілітаційний центр для бурих ведмедів. Але нажаль, для Аліси та Тімка там вже не має місць, адже парк переповнений. Саме тому у місті Самбір ми взяли в оренду землю і відкрили свій власний притулок для тварин. Там створені напіввільні умови більш наближені до природніх. Ми готові перевезти ведмедів за власні кошти, як тільки будуть підписані усі документи», - розповіла Анна Масяч.

Директор КП «Парки та сквери» Олександр Боднарчук зізнається, що звик до ведмедів і буде сумувати за ними, однак у зоокутку залишається їхнє ведмежатко Балу.

«Аліса і Тімка ще сплять. Ближче до квітня, коли вони проснуться, ми віддамо їх до нової домівки. У вольєрах зробимо ремонт. Там житиме Балу. Може ще якихось тварин там помістимо. Це питання ми ще не обговорювали. Єдине, що хочу сказати, щоб хмельничани не турбувалися, адже у нашому зоокутку і далі буде цікаво та весело», - розповів Олександр Боднарчук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую