ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Парк «Подільський»: як можуть виглядати сім гектарів території поблизу Львівського шосе

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1412
Існуючі доріжки почав облаштовувати підприємець
Існуючі доріжки почав облаштовувати підприємець. Фото: з архіву

Архітектори презентували попередній проєкт.

Минулої суботи в обласному центрі відбулися другі громадські обговорення щодо облаштування парку «Подільського». Майже сім гектарів між вулицями Львівське шосе та Західно Окружною наразі, швидше, схожі на чагарники, однак, архітектори громадської ініціативи «Proprostir» уже розробили приблизну схему того, як територія може змінитись.

«На обговореннях ми показували схему генерального плану — розташування основних майданчиків, ідеї цих майданчиків, влаштування доріжок, кількість переходів, автомобільна стоянка. Загалом враження ніби позитивне у місцевих мешканців, які прийшли», - каже архітектор «Proprostir» Дмитро Райфшнайдер.

За його словами, водночас містяни внесли дві свої пропозиції. Одна з них стосувалась кількості пішохідних переходів, інша – кількості громадських туалетів.

«Ми пропонували два переходи на прилеглих вулицях. Але присутні мешканці, в основному автомобілісти, були проти. Їх рекомендація – зробити один світлофор на кнопці. Ми розглянемо це зауваження і проконсультуємось з управлінням ЖКГ. Також, ми запланували побудову двох громадських туалетів на різних локаціях. Присутні пропонували встановити ще один, сезонний, бо коли людини там відпочивають на пікніках, буде далеко ходити до тих, що при проектуємо згідно можливостей під'єднання комунікацій», - розповідає архітектор.

Дмитро додає, що сподобалось містянам ідея маунтбайтінгу. Мешкнаці розповідали, що неподалік намагались зробити щось подібне власними силами, і місце було досить популярним серед молоді.

Схема генерального плану. Фото: Proprostir
Схема влаштування фотану та зони відпочинку поруч
Громадський туалет

«Ще одне з основних питань які порушували – це черговість будівництві. Зрозуміло, що не можливо все за один раз зробити, тому потрібно визначити з пріоритетністю. Вирішили розпочати з облаштування центральної транзитної доріжки від Львівського шосе до вулиці Фельштинської. Також говорили про основну алею вздовж Львівського шосе», - зауважує проєктант.

Зараз на початку парку уже є декілька вимощених доріжок. Дмитро каже, почав висипати їх підприємець, який поблизу споруджує будову. Архітектори складали ескіз використовуючи уже ці доріжки, оскільки у майбутньому це економія бюджетних коштів, і люди вже почали їх активно використовувати.

У середині листопада група архітекторів планує презентувати громадськості фінальний ескіз парку «Подільського». Коли ж плани почнуть втілювати у реальність поки не відомо.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую