ye-logo.v1.2
22 Січня, 2020

Прогноз погоди на листопад: декілька сонячних днів і… морози

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 4351

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Зима наближається.

Останній місяць осені досить різно виглядає у прогнозах синоптиків. Одні називають його теплим, інші ж холодним і «примхливим». Однак всі сходяться в одному – ближче до грудня очікуємо морозів.

«Перші листопадові дні будуть сонячними, а не хмарними. Однак з 5 по 10 листопада - дощі, можливі опади мокрого снігу. Перші ознаки зими, тобто снігопади, можуть з'явитися після 20-го листопада. У листопаді сонячних днів буде трохи менше, ніж у вересні або жовтні. Прогнозується поривчастий вітер», - повідомляє сайт «Мeteoprog».

Початок листопада буде найприємнішим, на другому і третьому тижні температура знизиться. Останні дні місяця будуть по-справжньому зимовими, вночі та вранці температура не буде перевищувати близько -3 -2°С.

Синоптик Леонід Горбаль у коментарі сайту «Сьогодні» зазначив, що початок і кінець листопада, за його розрахунками, виявляться більше осінніми, ніж зимовими: буде холодно, дощитиме, але температура утримається плюсовою. А ось з 12-13-го по 21-22 листопада очікуються морози, вночі навіть до 9-11 градусів нижче нуля, вдень мінус 3-5 градусів.

«Опади прогнозує 7-8 листопада, а 12-13 – перший невеликий сніг з дощем. У поєднанні з мінусовою температурою це означає ожеледь на вулицях і дорогах. Але, за оцінкою Горбаня, це поки не зима, і не промерзла ще земля ці опади «з'їсть». Нарешті, третій циклон прийде до нас в кінці листопада. Рясні дощі пройдуть 27-28 листопада і викличуть зниження температури до нуля градусів», - пише «Сьогодні».

Як зазначає «РБК-Україна», температура повітря протягом першої декади листопада і вдень і вночі буде плюсовою. Прихід серйозних опадів і нічних морозів очікуємо у другій декаді листопада. Однак у середині місяця на кілька днів потеплішає, а потім знову прийде холод, який налякає опадами у вигляді снігу. Третя декада місяця буде холодною і вологою. В деякі дні прогнозуються досить сильні опади. Температура повітря вже опуститься нижче нуля. Остання декада місяця буде холодною, але в самому кінці знову прийде потепління.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую