ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Фірми депутата облради та ексобранця міськради програли суд антимонопольникам

Суспільство 1343
Спорткомплекс у Сатанові урочисто відкрили 31 січня 2019 року
Спорткомплекс у Сатанові урочисто відкрили 31 січня 2019 року. Фото: adm-km.gov.ua

Вони намагалися оскаржити штраф.

Верховний Суд України у складі колегії суддів Касаційного господарського суду залишив без задоволення касаційну скаргу ПАТ «Об’єднання «Прогрес» та ПФ «Діта». Про це повідомили в пресслужбі Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Ще в квітні минулого року антимонопольники оштрафували славутське ПрАТ «Об’єднання «Прогрес» та хмельницьку ПФ «Діта» загалом на 136 тисяч гривень за антиконкурентні узгоджені дії шляхом спотворення результатів торгів. Відділення встановило, що суб’єкти господарювання у вересні-жовтні 2016 року узгодили свої дії під час проведення Сатанівською селищною радою процедури відкритих торгів із закупівлі робіт: «Будівництво спортивного комплексу на території школи по вул.Б. Хмельницького, 44 в смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області», який урочисто відкрили 31 січня цього року. Тендер тоді виграло «Об’єднання «Прогрес» із ціновою пропозицією у понад 10,2 мільйони гривень.

Утім, обидва підприємства не погодилися з рішенням відділення АМКУ та «пішли» до суду. Рішенням Господарського суду Хмельницької області від 14 травня 2019 року у задоволенні позову було відмовлено. Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 10 липня 2019 року рішення суду першої інстанції залишено без змін. І ось своє «слово сказав» Верховний суд України. Він постановив, цитуємо: «Рішення Господарського суду Хмельницької області від 14.05.2019 та постанову Північно-західного апеляційного господарського суду від 10.07.2019 зі справи № 924/350/18 залишити без змін, а касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Об`єднання «Прогрес» - без задоволення».

Засновником (з часткою понад 89%) та кінцевим бенефіціарним власником приватного акціонерного товариства «Об'єднання «Прогрес» є Артур Фрідман, депутат Хмельницької обласної ради. А приватна фірма «Діта» належить Михайлу Кіперману, який був депутатом Хмельницької міської ради.

Фірма Фрідмана, за даними аналітичної системи «YouControl», бере участь у державних закупівлях із 2009 року. Найбільше тендерів (на суму майже 55 мільйонів гривень) підприємство виграло в 2016 році.

«Діта» Кіпермана також бере участь у держзакуівлях із 2009 року. Та найбільше підрядів отримала в 2017 році – на суму понад 94 мільйони гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую