ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

На Хмельниччині відкрили спорткомплекс

Суспільство 1666
Будівництво спорткомплексу в Сатанові обійшлося в понад 14 мільйонів гривень
Будівництво спорткомплексу в Сатанові обійшлося в понад 14 мільйонів гривень. Фото: dfrr.minregion.gov.ua

На його спорудження витратили понад 14 мільйонів гривень.

Сьогодні, 31 січня, у селищі Сатанів Городоцького району відбулося урочисте відкриття спортивного комплексу, який звели на території загальноосвітньої школи, що на вулиці Богдана Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.

«Зведення спорткомплексу розпочато у 2016 році та тривало протягом 2017-2018 років. На його спорудження спрямовано більше 14 мільйонів гривень – понад 9,6 мільйонів з Державного фонду регіонального розвитку, 800 тисяч гривень було виділено з обласного бюджету та більше 3,5 мільйони гривень з місцевого», - повідомили в облраді.

Як йдеться в анотації проекту спорткомплексу, який був оприлюднений на сайті Фонд регіонального розвитку, введення споруди дасть можливість 8,2 тисячам громадян Сатанівської об’єднаної територіальної громади, а також частково сіл, що не об’єдналися, але тяготіють до ОТГ, реалізувати своє право і мати належні умови для заняття спортом як масовим, так і професійним. Крім цього, створені умови належного ведення навчального процесу фізичного виховання учням Сатанівської ЗОШ тощо.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую