ye-logo.v1.2

Термобілизна: для комфорту за будь-якої температури і в будь-яких умовах На правах реклами

Суспільство 2973
Вибір матеріалів залежить від того, для чого призначена термобілизна
Вибір матеріалів залежить від того, для чого призначена термобілизна. Фото: miy.in.ua

Термобілизна – це спеціальна нижня білизна, функція якої полягає в збереженні тепла та відведенні зайвої вологи від тіла.

Придбати якісну термобілизну можна в надійних магазинах, наприклад, за посиланням https://extremstyle.ua/ru/catalog/termobele. Адже покупка такого одягу від невідомих виробників і в сумнівних магазинах ризикована тим, що білизна не буде справлятись зі своїми завданнями. А щоб правильно зробити вибір, необхідно ознайомитись із модельним рядом цього нижнього одягу.

Випускаються як комплекти такої білизни (кофта й кальсони або легінси, футболка та шорти), так і окремі елементи. Щоб забезпечити повну зручність, жіночі і чоловічі моделі пристосовані до анатомічних особливостей, різниця є й у дизайні. Для виготовлення використовуються натуральні або синтетичні волокна, а також їхні комбінації. Вибір матеріалів залежить від того, для якої цілі призначена білизна.

Класифікація і вибір термобілизни за призначенням і сезонністю

За сезонністю такий одяг поділяється на літній, зимовий і демісезонний: чим нижча температура, тим щільніша й овстіша тканина. А за призначенням термобілизна поділяється на спортивну і повсякденну. Спортивна термобілизна повинна не лише підтримувати оптимальний температурний режим, а й добре відводити вологу: під час інтенсивних фізичних навантажень людина неминуче пітніє.

Для екстремальних видів спорту підходять штучні матеріали, які витримують значні навантаження і при цьому добре виконують свої завдання: поліестер, поліпропілен, і т.д. Така термобілизна зазвичай має прилягаючий крій і відзначається еластичністю, щоб забезпечити свободу рухів.

Для туризму і занять на відкритому повітрі кращим варіантом є комбінована тканина: синтетика з додаванням шерсті чи бавовни, залежно від рівня потрібної термоізоляції. Такий одяг може бути як прилягаючим, так і вільного покрою.
А до білизни для повсякденного носіння висуваються не настільки суворі вимоги: можна обирати як модифікації зі штучної тканини, так і звичні натуральні матеріали.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую