ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Полончанину, який заборгував близько ста тисяч гривень аліментів, призначили покарання

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 1127
Постанова законної сили не набрала і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду
Постанова законної сили не набрала і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Чоловік 120 годин працюватиме на користь суспільству.

Полонський районний суд визнав винним батька неповнолітньої дівчинки, який понад півтора року не платив аліментів на її утримання. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду, станом на перше листопада цього року чоловік заборгував 99 349 гривень.

«У суді порушник вину не визнав, пояснивши це тим, що він не був обізнаний про наявність судового рішення про стягнення з нього аліментів. Розірвавши шлюб, через колишню тещу він передав дитині кошти в сумі 2 500 доларів США. При цьому, остання повідомила, що мати дитини немає до нього претензій, оскільки він добровільно бере участь в матеріальному забезпеченні дочки», - йдеться у повідомленні суду.

Однак в травні цього року йому стало відомо про наявність виконавчого провадження та він частково почав сплачувати аліменти.

Чоловіка звинуватили у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та призначили покарання – 120 годин суспільно корисних робіт.

Нагадаємо, Мінюст через суд хоче припинити діяльність музею в Шепетівці.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую