ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Мінюст через суд хоче припинити діяльність музею в Шепетівці

Суспільство 1430
Обласна рада хоче винести питання зміни профілю музею на громадське обговорення
Обласна рада хоче винести питання зміни профілю музею на громадське обговорення. Фото: uk.wikipedia.org

Підставою для звернення стало порушення закону про декомунізацію.

Міністерство юстиції України звернулось до суду із позовною заявою до комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М.О. Островського», в якій просить суд припинити його діяльність. Про це повідомляє сайт міста Шепетівка. Підставою звернення до суду стало порушення вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Як зазначається в ухвалі від 15 листопада, суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом і доручив розглянути її за правилами спрощеного позовного провадження.

До теми: Опрацьовують варіанти: перейменування музею Островського в Шепетівці неминуче.

Разом з тим, в Хмельницькій обласній раді запланували розглянути проєкт рішення «Про проведення громадського обговорення з питання зміни профілю та перейменування КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.О. Островського». Згідно з проектом рішення провести громадське обговорення планують щодо зміни профілю та перейменування музею з літературно-меморіального на історичний. Це рішення облрада розглядатиме 20 грудня 2019 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую