ye-logo.v1.2

Мешканці Колибаївської громади перекривали автошляхи на Кам’янеччині

Суспільство 5200
Одночасно відбулося дві акції протесту
Одночасно відбулося дві акції протесту. Фото: з Фейсбуку Наталії Яцемірської

Акцію протесту організували, бо не хочуть приєднуватися до Кам’янець-Подільської міської громади.

Сьогодні, 1 грудня, мешканці Колибаївської громади перекривали дорогу. Таким чином селяни виступили проти майбутнього приєднання до Кам'янець-Подільської ОТГ. Як повідомила кам'янецька журналістка Наталія Яцемірська, одночасно відбулося дві акції – біля села Ходорівці та біля в'їзду в село Смотрич. Тривали вони близько сорока хвилин.

«Обидва села з Колибаївської ОТГ. Загалом на акції протесту вийшло близько двохсот людей. Зараз мешканці громади збирають підписи проти приєднання до міста, - зазначає Наталія Яцемірська. - Відповідь селян тим чиновникам, які «малюють» громади, керуючись власним баченням, незважаючи на думки інших. Не здивуюся, якщо з понеділка свою позицію будуть відстоювати жителі інших населених пунктів, яких без їхньої згоди приєднали, бо так комусь заманулося».

Нагадаємо, кілька днів тому громадськості показали попередній оновлений перспективний план поділу Хмельницької області на громади у 2021 році. Наразі документ сформований і незабаром його направлять на розгляд Кабінету Міністрів. Там план або затвердять так як пропонує робоча група ОДА, або з внесенням міністерських коректив.

Згідно із пропонованим ОДА перспективним планом, Кам'янець-Подільська громада — це Рихта, Довжок, Кам'янка, Зіньків. На старому перспективному плані є Колибаївська ОТГ. Робоча група проголосувала за її приєднання до міської громади. Однак є звернення Колибаївки до КабМіну залишити їх самостійною. За ним і буде рішення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую