ye-logo.v1.2

За місяць хмельницькі рибоохоронці зафіксували понад пів сотні порушень

Суспільство 787
Рибоохоронці зафіксували ряд порушень
Рибоохоронці зафіксували ряд порушень. Фото: khm.darg.gov.ua

Більше двох десятків справ передали до суду.

Рибоохоронці відзвітували за виявлені порушення, зафіксовані у грудні минулого року. За інформацією Хмельницького рибоохоронного патруля, за цей період інспектори провели 59 рейдів та викрили 56 порушень природоохоронного законодавства, з яких 12 – грубі.

Складено низку протоколів за порушення правил рибальства і незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Крім цього, оформлено 13 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

«На порушників накладено штрафів на суму 1 105 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 6 171 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів інспектори вилучили 366 кілограм водних біоресурсів. Також вилучено 12 одиниць заборонених знарядь лову та ще 62 одиниці – за актами виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений», - йдеться у повідомленні

Крім цього, 22 справи передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.
Також впродовж місяця державні інспектори регулярно виявляли продаж водних біоресурсів без документів на ринках області. Із порушеннями торгували у Сатанові, Старій Синяві, Летичеві, Кам’янці-Подільському, Нетішині та Хмельницькому. На всіх порушників складені протоколи про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, у кар’єр Хмельницької АЕС випустили понад дев’ять тисяч рибин.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую