ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Нетішині призупинили навчання у школах

Суспільство 2656
У Нетішині оголосили карантинні заходи
У Нетішині оголосили карантинні заходи. Фото: www.slovoidilo.ua

В місті підвищені показники захворюваності на грип та ГРВІ.

У Нетішинській міській ОТГ оголосили карантинні заходи. Як повідомляє Виконавчий комітет Нетішинської міськради на сторінці у фейсбуці, така ситуація склалась через підвищення показників захворюваності на грип та ГРВІ.

«У Нетішинській міській ОТГ від 28 до 31 січня 2020 року включно припиняється навчання у загальноосвітніх навчальних закладах Нетішинської міської ОТГ, ПНЗ Будинку дитячої творчості, клубі «Юний технік», КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді». Також припиняється навчання у мистецьких школах «Нетішинська художня школа», «Нетішинська школа мистецтв», проведення культурно-масових заходів, групових занять у КЗ «Палац культури міста Нетішина», КЗ «Будинок культури», КЗ «Старокривинський Будинок культури», міському краєзнавчому музеї», - йдеться у повідомленні.

Дошкільним навчальним закладам міста доручили забезпечити у посиленому протиепідемічному режимі, провести дезінфекційні заходи та суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму.

Також виконавчий комітет рекомендує тимчасово припинити експлуатацію СК «Енергетик», басейну, КДЮСШ. ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» і провести профілактичні заходи серед персоналу в місцях великого скупчення людей. Керівникам та власникам аптечної мережі міста рекомендовано підтримувати необхідний запас антивірусних препаратів, протигрипозної вакцини та дезінфекційних засобів.

Нагадаємо, минулого тижня у школах Кам’янця-Подільского оголосили карантин.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую