У школах Кам’янця-Подільского оголосили карантин

Садочки працюватимуть у звичному режимі.
У Кам’янці-Подільському в шкільних навчальних закладах оголосили карантин. Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у мережі фейсбук.
Карантин оголосили через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ. І хоч епідпоріг в місті не перевищено, надзвичайна протиепідемічна комісія, яка обговорювала ситуацію, вирішила оголосити у школах міста карантин.
«Медики констатують стрімке зростання захворювань на грип і ГРВІ. Ситуація по наших школах станом на сьогодні: 1157 хворих дітей, що на 100 більше, ніж учора, і втричі більше, ніж минулого тижня. Тому вживаємо відповідних заходів», - пояснив Михайло Сімашкевич.
Зазначається, що карантин триватиме від завтра, 23 січня, по 3 лютого включно. Дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі.
До теми: На Хмельниччині зростає кількість хворих на грип та ГРВІ.
Коментарі:
До теми
Інформація з інших ресурсів
Популярні новини
Підтримай сайт
Твоя підтримка важлива! Усі зібрані кошти підуть на розвиток сайту ye.ua
Оплата банківськими картками «Visa» і «Master Card» (через платіжний сервіс Liqpay). Дізнатися більше »
Здійснюючи підтримку, ви погоджуєтесь із Правилами переказу коштів для розвитку сайту
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: