ye-logo.v1.2

Е-квиток у Хмельницькому: для пільговиків з інших міст проїзд стане платним

Суспільство 3578

Система у тестовому режимі запрацює в травні.

У лютому хмельничанам пільгових категорій видаватимуть електронні квитки для проїзду у громадському транспорті. Безкоштовно отримати їх можна на десяти визначених пунктах упродовж трьох місяців, тобто, до травня. Як розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко у прямому ефірі сайту "Є", у разі необхідності, термін видачі карток продовжать.

«Загалом у Хмельницькому маємо 80 тисяч пільговиків. Після одержання карток, вони зможуть ними скористатись аж у травні. Наразі ми встановлюємо валідатори, які зчитуватимуть інформацію з електронного квитка у тролейбусах, потім розпочнемо у решті громадського транспорту міста. На електронному квитку пільговика не буде коштів, якогось обмеження кількості поїздок теж поки не ставитемо», - зазначає Андрій Бондаренко.

За його словами, якщо сума відшкодування перевізникам з міського бюджету за пільгові категорії населення значно збільшиться, то обмеження доведеться запроваджувати. Однак, судячи із досвіду інших міст, розмір коштів по відшкодуванню стає меншим.

«Безкоштовний пільговий проїзд буде доступний лише для мешканців міста Хмельницький. Мешканці інших міст, сіл чи селищ змушені будуть сплачувати за проїзд: або, придбавши електронний квиток, або, оплативши проїзд кондуктору. Бюджет міста Хмельницького формують хмельничани, сплачуючи податки, відповідно цими коштами місто забезпечує безоплатний проїзд для них», - зазначає заступник міського голови.

Андрій Євгенович додає, якщо територіальна громада будь-якого міста чи селища хоче, щоб її мешканці користувалися пільговим проїздом у Хмельницькому, вона може зробити це у вигляді надання їм адресної допомоги або передбачення трансферту бюджету міста Хмельницький за відшкодування проїзду її мешканців.

Читайте також: Після запровадження електронного квитка може зрости вартість проїзду в громадському транспорті

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую