ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Після запровадження електронного квитка може зрости вартість проїзду в громадському транспорті

Суспільство 2041

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Систему планують запустити влітку.

У Хмельницькому впроваджують нову платіжну систему в громадському транспорті, де оплата здійснюватиметься за допомогою елетронного квитка. Наразі розпочали встановлення валідаторів (спеціальні пристрої, які зчитуватимуть інформацію з електронних квитківу) у тролейбусах. Після обладнання усіх "рогатих", перейдуть до встановлення апаратів у автобусах. Як розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко у прямому ефірі сайту "Є", повноцінно система має запрацювати у серпні цього року.

«Продаватимемо на повну електронні квитки в липні-серпні. Раніше немає сенсу, бо люди не зможуть ними скористатись. Для поповнення картки буде створений спеціальний електронний кабінет громадянина, куди можна буде переказати на неї кошти різними платіжними системами. Це і банківські термінали, банківські телефонні додатки. Багато шляхів поповнення буде», - розповідає Андрій Бондаренко.

За його словами, придбати картку можна буде у спеціально визначених пунктах. Їх список попередньо сформують і оприлюднять. Коштуватиме одна картка – 50 гривень. Окрім того, наразі є підписаний договір з платіжною системою "Visa" і десь під кінець року вартість проїзду можна буде оплатити не лише карткою електронного квитка, але й банківською карткою будь-якого банку.

«Вартість проїзду за допомогою електронного квитка буде нижчою, ніж готівкова оплата. Наразі, однозначно, собівартість проїзду далеко не 5, і не 6 гривень, але ми тримаємо цю планку. Але коли введемо електронний квиток - вартість проїзду готівкою буде дорожчою. Коли це буде точно сказати не можу, але ми максимально довго триматимемо той тариф, який є», - зазначив Андрій Бондаренко.

Андрій Євгенович зазначив, що відразу після старту роботи електронного квитка вартість проїзду не зміниться, але, ймовірно, до кінця року це станеться.

Водночас, заступник міського голови каже, що кондуктори із тролейбусів і автобусів нікуди не дінуться. Вони проводитимуть роз’яснювальну роботу й обілечуватимуть тих, хто буде сплачувати за проїзд готівкою. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую