ye-logo.v1.2

Як хмельницькі пільговики отримують перші е-квитки (ФОТО, ВІДЕО)

Суспільство 6650

За пів дня електронний квиток отримали майже 400 містян.

Сьогодні, 3 лютого, у Хмельницькому розпочали видавати електронні картки для оплати проїзду в громадському транспорті пільговим категоріям населення. Їх має отримати майже 80 тисяч хмельничан. Для видачі таких електронних квитків в управлінні праці та соціального захисту населення визначили 10 пунктів у різних мікрорайонах міста. Кореспонденти сайту «Є» дізнались, як проходить видача перших електронних квитків у місті.

В центральному відділенні соцзахисту, що на вулиці Проскурівського Підпілля, ажіотаж і черги з 9-ї години ранку. Виявилось, що така ситуація склалась через те, що частина містян не знає, за якою адресою звертатись. На питання чому прийшли саме сюди, більшість відповідає: «В минулому році сюди подавали документи, тож і отримувати прийшли сюди».

Тих, хто прийшов не за адресою, відправляють у визначені для їхніх мікрорайонів пункти. Про це відвідувачів інформує черговий і направляє до інформаційного листка з адресами. Поки одні містяни, розібравшись, потроху розходяться, інші приходять...

Натомість, у відділенні соціально захисту на Проскурівськівській, 56 в коридорі пусто. Перші відвідувачі тут з’явились вже ближче до 10-ї години. Хмельничанка Людмила Ортинська розповідає, що також не одразу розібралась, куди йти.

«Спочатку прийшла у відділення на Соборній, але сказали, що там отримують ті, хто з мікрорайону Гречани. Там людей багато. Тож сама вирішила, що піду сюди, на Проскурівську. І от - вже з квитком», - каже пані Людмила.

Сама процедура видачі електронного квитка триває 5-10 хвилин. Квиток реєструють в базі та сканують спеціальним пристроєм для активації. У відділеннях для видачі працює мінімум двоє чоловік. За словами Тетяни Федосєєвої, керівника відділу пільг міського управління соцзахисту, в усіх пунктах сьогодні розпочато видачу квитків. Станом на 13.00 електронний квиток отримали майже 400 містян. Триватиме видача протягом трьох місяців, тому поспішати не варто.

В центральному відділенні соцзахисту на вулиці Проскурівського Підпілля ажіотаж і черги з 9 години ранку
Частина містян не знала куди звертатись.Тих, хто прийшов не за адресою відправляють у визначені для їх мікрорайонів пункти
Проте людно було не увсіх пунктах видачі.
Хмельничанка Людмила Ортинська розповідає, що теж не одразу розібралась куди йти, але квиток отримала.
Сама процедура видачі електронного квитка триває 5-10 хвилин.
Квиток реєструють в базі та сканують спеціальним пристроєм для активації.

 

«Якщо за три місяці не вдасться видати всі пільгові квитки, то строк продовжать до того часу, поки останній пільговик не отримає картку. В цей час, поки роздаються квитки, мешканці продовжують користуватись посвідченнями у громадському транспорті. Квитки використовувати поки що не потрібно. Коли в громадському транспорті запрацює система валідації, кондуктори розпочнуть роз’яснювальну роботу. Для того, аби пільговики навчились користуватись картками - запровадять тестовий період», - коментує Тетяна Федосєєва.

Якщо з якихось причин працівник соцзахисту не знаходить людину в базі даних, то її направляють у центральне відділення на Проскурівського Підпілля для уточнення документів.

Нагадаємо, щоб отримати картку необхідно прийти особисто і мати такі документи:

- паспорт громадянина України;
- індивідуальний податковий номер;
- документ, що підтверджує право на пільговий проїзд.

Для видачі електронного квитка працюватиме 10 пунктів у всіх мікрорайонах міста:

вулиця Проскурівського підпілля, 32 – (для мешканців мікрорайону Центр),
вулиця Проскурівська, 56 – (для мешканців мікрорайону Книжківці та Центр),
вулиця Перемоги, 10Б – (для мешканців мікрорайону Виставка та Озерна),
вулиця Шевченка, 99 – (для мешканців мікрорайону Ракове та Лезневе),
вулиця Інститутська, 18 – (для мешканців мікрорайону Південно-Західний та Ружична),
вулиця Купріна, 61 (УМК «Дубове») – (для мешканців мікрорайону Дубове),
вулиця П.Мирного, 31 (УМК «Озерна») – (для мешканців мікрорайону Озерна),
вулиця Майборського, 11 (Будинкоуправління №2) – (для мешканців мікрорайону Ракове),
вулиця Соборна, 16 – (для мешканців мікрорайону Гречани),
вулиця Грушевського, 86 – (для мешканців мікрорайону Дубове).

Читайте також: Е-квиток у Хмельницькому: для пільговиків з інших міст проїзд стане платним

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую