ye-logo.v1.2

У Хмельницькому встановили внески за заміну будинкових лічильників обліку тепла

Суспільство 4246
Внески за заміну будинкових лічильників обліку тепла будуть щоквартальною платою
Внески за заміну будинкових лічильників обліку тепла будуть щоквартальною платою. Фото: ілюстративне tsn.ua

Поки це стосується лише абонентів «Південно-Західних тепломереж».

Сьогодні, 13 лютого, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради затвердили розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії для споживачів комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» (йдеться про загальнобудинкові лічильникиавт.). Надалі такі внески мають встановити й для споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго».

За словами заступника Хмельницького міського голови Анатолія Нестерука, в обласному центрі є приблизно півтори тисячі багатоквартирних будинків. З них — 930 мають централізоване опалення. У більшості з них за бюджетні кошти були встановлені лічильники обліку тепла. Натомість їх заміна проводитиметься коштом жителів багатоквартирних будинків.

«Внески нараховуватимуться щоквартально. Кошти будуть акумулюватися у спеціальному фонді й далі при потребі спрямовуватимуться на заміну будинкового лічильника», — зазначив Анатолій Нестерук.

Згідно з рішенням виконкому, розмір внесків для споживачів МКП «Південно-Західні тепломережі», здебільшого коливатимуться на рівні двох-чотирьох гривень щокварталу. Проте у деяких будинках внески можуть становити менше однієї гривні, а в окремих випадках, наприклад, будинок на вулиці Курчатова, 1-Ж, — 36 гривень і 91 копійка. Фактично розмір внесків залежить від класу лічильника, їх кількість у багатоквартирному будинку та кількість абонентів.

Побачити розміри внесків за заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії для споживачів «Південно-Західних тепломереж» можна у додатку до проєкту рішення виконкому.

На одному з найближчих засідань виконавчого комітету мають затвердити й розмір аналогічних внесків для споживачів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго». Їх також можна знайти у відповідному додатку до проєкту рішення.

За попередньою інформацією, хмельничани сплачуватимуть такі внески з квітня цього року.

Нагадаємо, у серпні минулого року виконком затвердив внески за обслуговування лічильників обліку теплопостачання. Нарахування теж проводиться щоквартально.

Читайте також: Субсидії 2020: яких змін і перерахунків очікувати мешканцям Хмельниччини (Запис ефіру)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую