ye-logo.v1.2

Хмельничани платитимуть за обслуговування лічильників обліку теплопостачання

Суспільство 5488
Внески за обслуговування лічильників нараховуватимуть щокварталу
Внески за обслуговування лічильників нараховуватимуть щокварталу. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Сума внеску за обслуговування лічильника залежатиме від конкретного будинку.

З вересня цього року хмельничанам нараховуватимуть внески за обслуговування загальнобудинкового (не квартирного) лічильника обліку теплопостачання. Це стосуватиметься абонентів міських комунальних підприємств «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі».

За словами директора МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» Володимира Скалія, в обласному центрі, як і у решті міст країни, внески за обслуговування будинкових лічильників теплопостачання були запровадженні відповідно до вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

«Внески за обслуговування лічильників будуть нараховуватися щоквартально. Плата для кожного будинку призначатиметься окрема. Її сума буде залежати від класу лічильника, їх кількість у багатоквартирному будинку та кількість абонентів», — розповів Володимир Скалій.

Він зазначив, що у середньому сума внеску для кожного абонента щокварталу коливатиметься на рівні 5-7 гривень. Проте у місті є будинки, де вона буде значно вищою. Наприклад, одним з рекордсменів є будинок на вулиці Володимирській, 83. Там сума внеску становитиме 147 гривень і 21 копійку, адже у ньому є лише три приміщення.

«У суму внесків входитиме регулярна перевірка лічильника, його гарантійне обслуговування впродовж чотирьох років, збір показів… Раніше окремого тарифу не було й відповідно працівники теплопостачальних підприємств приходили лише на замовлення жителів будинку», — зазначив Володимир Скалій.

Директор МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» розповів, що з наступного тижня працівники підприємства розноситимуть у будинки та квартири повідомлення про запровадження таких внесків.

Клієнти «Хмельницьктеплокомуненерго» вже можуть ознайомитися із сумою внеску для власного будинку на сайті підприємства. А ось «Південно-Західні тепломережі» ще не опублікували їх на власному веб-ресурсі, тому їх можна знайти у додатку рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, на початку липня цього року члени виконкому у Хмельницькому також затвердили норму затвердили норму споживання гарячої води для населення у разі відсутності лічильника. За словами Володимира Скалія, наразі понад 80 відсотків хмельничан не мають внутрішньоквартирних лічильників обліку гарячої води.

Читайте також: З яких причин хмельничанам найчастіше відмовляють в отриманні субсидій 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую