ye-logo.v1.2
7 Квітня, 2020

Учасник «Ігор нескорених» зі Старокостянтинова переймав досвід американських військових ветеранів

Суспільство 837
Максим готується до Міжнародних
Максим готується до Міжнародних "Ігор нескорених". Фото: скрін з відео

Максим Єрмохін входить до складу Національної збірної України «Ігор Нескорених».

Днями в столиці відбулись спільні тренування американських військових та українських учасників «Ігор нескорених». Серед наших захисників — мешканець Старокостянтинова Максим Єрмохін.

Як йдеться у сюжеті «Вікна-новини», військові ветерани доставили із США 10 спеціальних візків для гри у баскетбол. Американці показали українцям, як грати на візку, а також навчили волейболу у положені сидячи.

Іноземні гості ділились багаторічним досвідом реабілітації після війни з українцями, які лише вчаться повертати до життя солдатів. В Америці проводять близько шести заходів, схожих на«Ігри нескорених».

«Ігри нескорених» - це чудова ветеранська спільнота. Тут є підтримка одне одного, чорний гумор, підколи, і знову підтримка. Дуже багато прикладів людей, які були на війні і зійшли з дороги - почали зловживати алкоголем і наркотиками. Але це відбувається тоді, коли людина морально зламується. А от щоб не зламатись потрібно долучитись до чогось, де можна отримати підтримку і себе реалізовувати, розуміти що ти щось можеш і ти потрібен», - зазначає Максим Єрмохін.

Військовий розповідає, що усі учасники змагань щодня тренують. Максим каже, можливо, до американських програм із реабілітації Україна наразі дотягує, але в наших хлопців мотивація перемагати сильніша.

«Більшість з американців воювали на території інших країн, ми ж воюємо в себе вдома. Ми свою землю захищаємо, і це додає ще додаткової мотивації. Воно все в купі взаємодіє і створює ядро, яке рухає нами», - додає військовий.

Надаємо, Максим Єрмохін незадовго до ротації, під час виконання завдання, наступив на міну. У результаті вибуху, він втратив ногу. Наразі він входить до складу Національної збірної України «Ігор Нескорених», фінальна частина яких відбудеться в Гаазі у травні 2020 році. У змаганнях беруть участь ветерани та чинні військовослужбовці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую