ye-logo.v1.2

На Чемеровеччині з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада

Суспільство 3871
Утворити нову громаду прийняли рішення три сільських та одна селищна ради
Утворити нову громаду прийняли рішення три сільських та одна селищна ради. Фото: adm-km.gov.ua

Центром ОТГ стане селище Закупне.

На Хмельниччині з’явиться ще одна об’єднана територіальна громада. Відповідне розпорядження про затвердження висновку на відповідність проєктів рішень щодо добровільного об’єднання тергромад 19 лютого, підписав голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Згідно з висновком, утворити нову громаду прийняли рішення три сільських та одна селищна ради. Об’єднатися хочуть селище Закупне та села Вівся, Лисогірка, Голенищеве, Романівка, Кутківці та Дубівка, що в Чемеровецькому районі. Згідно з висновком, ці населені пункти об’єднаються в Закупненську селищну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селищі Закупне.

Нагадаємо, згідно із перспективним планом, розробленим робочою групою при Хмельницькій облдержадміністрації наприкінці листопада минулого року, було внесено зміну, за якою до Закупненської селищної ОТГ також було віднесено Гусятинську сільську раду. Однак, у затвердженому висновку про добровільне об’єднання в Закупненську ОТГ її немає.

Втім, як немає поки і офіційного затвердження перспективного плану Кабміном у запропонованому форматі. Згідно з ним на Хмельниччині має бути утворено 58 громад, тоді як раніше планувалося утворення 62 громад. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую