ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Україна закриває кордони для іноземців і визначила, як можуть повернутися українці з різних країн

Суспільство 2316
Україна на два тижні закриває кордони для іноземців
Україна на два тижні закриває кордони для іноземців. Фото: колаж автора

Про це сьогодні повідомив секретар Ради нацбезпеки і оборони

Через пандемію коронавірусу у світі Україна через 48 годин на 2 тижні закриває кордон для іноземних громадян, повідомляє Українська правда із посиланням на секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данілова, який сьогодні 13 березня провів брифінг з цього питання. 

"Через 48 годин (з 15 до 29 березня - авт.) наша країна закриє кордон для іноземних громадян. Всі громадяни України, які перебувають за кордоном, будуть мати змогу повернутися в Україну", - заявив Данілов.

Він зазначив, що України зможуть потрапити тільки ті особи, які працюють в наших дипломатичних установах, які працюють у відповідних організаціях ООН, ЮНІСЕФ тощо. Решта буде потрапляти на територію України тільки після спілкування з Міністерством закордонних справ.

Щодо українців, які повертаються з-за кордону, Олександр Данілов повідомив, що ті, хто повертатимуться з країн, де зараз вирує коронавірус, проходитимуть після повернення процедуру обсервації.

Після завершення терміну заборони Рада нацбезпеки ухвалить окреме рішення, що робити далі, і залежати воно буде від того, як розвиватиметься ситуація з поширенням Covid-19 у світі. 

Зазначимо, у сусідніх з Хмельниччиною областях зафіксували два випадки коронавірусної інфекції.

До теми: На Хмельниччині запрацювали «гарячі лінії» щодо коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую