ye-logo.v1.2

У сусідніх з Хмельниччиною областях зафіксували два випадки коронавірусної інфекції

Здоров'я 3028
Станом на ранок 13 березня в Україні офіційно зареєстровано 3 хворих на коронавірус
Станом на ранок 13 березня в Україні офіційно зареєстровано 3 хворих на коронавірус. Фото: МОЗ України

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

В Україні зафіксовано два нових випадки коронавірусної інфекції - у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулася з Італії протягом останніх 14 днів.

Інформацію про лабораторно підтверджені випадки на території країни повідомили в МОЗ України.

«Дослідження проводила вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров'я. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами, вони перебувають під наглядом медиків. Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 - у чоловіка в Чернівцях, наразі його стан задовільний», - повідомили в МОЗ.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України постановою «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» ввів карантинні заходи на територією всієї країни з 12 березня.

У світі на коронавірус «COVID-19», за даними на оперативній карті університету Джона Гопкінса, захворіли вже понад 128 тисяч людей, з яких 68,3 тисячі вже одужали, а 4720 – померли.

Найвищий рівень захворюваності в Китаї – майже 81 тисяча людей, на другому місці Італія – понад 12,4 тисячі захворівших.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую