ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

У школах Хмельницького встановили смартборди

Суспільство 1478
Міська рада продовжує купувати школам смартборди
Міська рада продовжує купувати школам смартборди . Фото: khm.gov.ua

Коли школярі повернуться до навчання, зможуть під час уроків використовувати «розумні дошки».

Для 35 закладів загальної середньої освіти у Хмельницькому придбали мультиборди на суму понад 3 мільйона гривень. За кошти міського бюджету у 2019 році закуплено 10 «розумних дошок» на суму 1 мільйон 400 тисяч гривень, у 2020 році – ще 25 мультибордів на суму 2 мільйони 639 тисяч гривень.

На обладнанні встановлено сучасне програмне забезпечення, що урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за допомогою ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. Видовищні інтерактивні елементи та вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів та ілюстрування, посилюють зацікавленість і мотивацію учнів до навчання.

У п’ятницю, 13 брезеня, такий мультиборд презентували в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №21. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, від вчора такі технологічні новинки є в кожній школі міста.

«Минулого року придбали 10 таких дошок, щоб побачити, як вони зарекомендують себе у роботі. Враження і вчителів, і учнів дуже позитивні. Цього року купили прилади вже у кожну школу міста», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

Однієї «Розумної дошки» на всю школу мало, тому їх закупівлю у міськраді планують продовжити. У планах, щоб на один навчальний заклад таких дошок було 5-6 одиниць.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую