ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Підвези медика: перевізників та водіїв на авто просять не бути байдужими

Суспільство 983
Працівники лікарні можуть мати при собі такі інформаційні таблички
Працівники лікарні можуть мати при собі такі інформаційні таблички. Фото: з фейсбуку Валерія Гарбузюка

Медичний персонал сподівається на розуміння.

Не бути байдужими та допомогти дістатися лікареві чи медсестрі до роботи під час карантину, просять в Хмельницькій міській лікарні. Головний лікар медзакладу Валерій Гарбузюк звернувся до перевізників та пересічних хмельничан на авто, не оминати таких людей та в першу чергу пропускати їх в громадський транспорт, а за можливості на власному авто підвезти на роботу.

«Шановні перевізники, водії, власники авто, працівникам Хмельницької міської лікарні видані інформаційні посвідчення медичних працівників. Прошу вашої допомоги в транспортуванні персоналу до місця роботи, а також (за можливості) додому. Посвідчення мають штамп та підпис директора, які засвідчують про відношення працівників до комунального підприємства «Хмельницька міська лікарня», - написав у своєму дописі на фейсбуці Валерій Гарбузюк.

Він додає, що також працівники можуть при собі мати заламінований аркуш формату А4 з написом «Медичний працівник» і зображенням червоного хреста, розроблений Хмельницькою міською радою та відповідно засвідчений.

Читайте також: Медики шукають волонтерів на випадок збільшення кількості хворих.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую