ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики шукають волонтерів на випадок збільшення кількості хворих

Суспільство 1503
Волонтерів шукають на випадок, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться
Волонтерів шукають на випадок, якщо ситуація з коронавірусом погіршиться. Фото: ugorod.kr.ua

Про це повідомили в обласному Департаменті охорони здоров’я.

В умовах підвищеної епідеміологічної ситуації у Хмельницькій області, пов’язаної з коронавірусною інфекцією, Департамент охорони здоров’я оголосив про пошук волонтерів.

«З метою забезпечення надання медичної допомоги мешканцям Хмельницької області, просимо усіх охочих з числа колишніх медичних працівників, що мають досвід роботи в системі охорони здоров’я та санепідслужби долучитися до формування кадрового резерву, що може бути задіяний у разі необхідності до порятунку подолян, в тому числі на волонтерських засадах», – таке повідомлення розмістили на сторінці у Фейсбуці Новоушицького центру ПМСД.

У Департаменті охорони здоров'я Хмельницької ОДА підтвердили, що формують команду волонтерів, але зазначили, що ідея з медперсоналом зараз ще не актуальна, справляються власними силами.

За словами заступниці директора департаменту Наталії Федів, медиків та медичного персоналу вистачає на другу і третю хвилю, тобто на велику кількість пацієнтів.

«На випадок, якщо буде збільшуватися число хворих, ми запрошуємо волонтерів, для надання немедичної допомоги. Поки що у нас достатньо і медиків і працівників, адже випадків коронавірусу не зафіксовано. Однак, варто бути готовими до всього. Саме тому ми формуємо команду волонтерів, які зможуть допомагати, за потреби, у догляді за хворими, чи виконувати іншу необхідну роботу», – каже Наталя Федів.

Заявки просимо подавати до Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА за телефонами (0382) 65-73-69 або на електронну скриньку: [email protected] 

Нагадаємо, на Хмельниччині офіційно зафіксованих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, за даними Хмельницької ОДА немає, апо Україні, станом на 16.30 19 березня лабораторно підтверджено 18 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую