ye-logo.v1.2

На Хмельниччині створили 29 мобільних бригад для виїзду до хворих із підозрою на коронавірус

Суспільство 3788
Такі бригади будуть працювати цілодобово
Такі бригади будуть працювати цілодобово. Фото: ілюстративне zhitomir.info

Вони діятимуть в кожному районі та містах.

На Хмельниччині працюватимуть мобільні бригади, які будуть виїжджати на виклики, пов'язані з коронавірусом. Саме вони будуть відбирати зразки у тих, в кого є підозри на коронавірус, але немає показів для госпіталізації, і передаватимуть їх у вірусологічні лабораторії, які проводитимуть дослідження. Наразі уже створено 29 таких бригад. Про це сьогодні, 30 березня, на брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомив голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

«Створити бригади – це ще не вся справа. Зараз стоїть питання їх оснащення. У такі бригади входять водій та медичний працівник. Вони будуть функціонувати в кожному з районів та в містах області. Наразі відбувається навчання для персоналу таких бригад. Їх навчають як відбирати зразки біоматеріалу, щоб відправляти потім на дослідження», - зазначив Дмитро Габінет.

Також додав, що такі бригади будуть працювати цілодобово.

Нагадаємо, МОЗ оновив стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19, тепер він передбачає госпіталізацію лише хворих у стані середньої важкості та важкому. Всі інші повинні лікуватися в амбулаторних умовах під наглядом і медико-санітарним спостереженням.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую