ye-logo.v1.2

Проблема з персоналом: хто звільняється і кого потребують у Хмельницькій інфекційній лікарні (ДОПОВНЕНО)

Суспільство 3612
Найбільше в інфекційній лікарні потребують санітарок
Найбільше в інфекційній лікарні потребують санітарок. Фото: googleusercontent.com

За останній період з лікарні, де лікують хворих на COVID-19, звільнилося частина персоналу.

За словами головної лікарки Хмельницької інфекційної лікарні Оксани Піддубної, в основному це молодший персонал, але є й медичні сестри.

«Проблемою для нас стало звільнення не лікарів і медсестер, а молодшого персоналу, санітарок. Тому що санітарки, здебільшого, люди похилого віку. Звільнилися вони з різних причин: хтось має супутні захворювання, у когось діти наполягали, бо робота дійсно не проста зараз на них покладається», – каже Оксана Піддубна.

За її словами, звільнилося 10 санітарок та декілька медсестер, але одна, до прикладу, повернулася, ще одна прийшла з іншого закладу. Також прийшло двоє молодих лікарів: один вже працює, а інша – проходила інтернатуру в інфекційній лікарні і зараз, після відповідних процедур, також працюватиме у цьому медзакладі.

«Головна проблема зараз із молодшим персоналом. Ми вже звернулися до департаменту охорони здоров’я, бо мусимо якось вирішувати це. Ми незнаємо, як буде розгортатися ситуація далі. Поки що ми справляємося, але як буде збільшуватися кількість хворих, то нам потрібна буде допомога», – зазначає Оксана Вікторівна.

У департаменті охорони здоров'я кажуть, про проблему знають.

«Так, ми знаємо про звільнення санітарок і про кадрову ситуацію загалом. У нас створений кадровий резерв, там 10 медиків, на випадок, якщо ситуація буде розгортатися в сторону збільшення кількості хворих. Якщо треба буде, будемо доформовувати резерв, але сподіватимемося, що такої необхідності не буде», – каже керівник департаменту охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

Що ж до інших медзакладів, то в центрах ПМСД вільних вакансій немає, в поліклініках, у зв’язку з реформою, порахували і визначили, що штат доведеться зменшувати.

Доповнено:

Станом на 15:00 у Хмельницькій міській раді повідомили, що у Хмельницькій інфекційній лікарні є наступні вакантні посади: медична сестра (з базовою медичною освітою) - 10 вакантних посад; молодша медична сестра (без спеціальних освітніх вимог) - 9 вакантних посад.

До теми: Лікарка пояснила, чому не виписують хмельничанку, яка одужала від COVID-19 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую