ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Лікарка пояснила, чому не виписують хмельничанку, яка одужала від COVID-19

Здоров'я 18760
Деталі про першу жінку, яка одужала, Оксана Піддубна розповіла під час онлайн брифінгу
Деталі про першу жінку, яка одужала, Оксана Піддубна розповіла під час онлайн брифінгу. Фото: Пресслужби Хмельницької міської ради

Перша жінка, у якої виявили коронавірусну інфекції, одужала.

Перший лабораторно підтверджений випадок COVID-19 на Хмельниччині виявили 27 березня у хмельничанки, яка повернулася з-за кордону. А вже 2 квітня у Хмельницькій міській раді повідомили, що контрольний PLR тест першої хворої на COVID-19  показав негативний результат і через 2 днів мали би бути остаточні результати.

Сьогодні, 7 квітня, головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна повідомила, що жінка одужала, але все ще перебуває у лікарні.

«У нас вже скоро лусне терпіння, так сильно ми хочемо вписати хмельничанку додому, а вона цього бажає ще більше. Жінка почуває себе гарно, в неї вже немає жодних симптомів. Ми вже отримали два від’ємні результати, гідно з алгоритмом – робили їх через день. В неї не виділяється вірус. Але, згідно із наказом, який отримав лабораторний центр, перші такі результати вони все ще мають підтверджувати в Києві. Очевидно, що там велика черга, тому що ми аналізи відправили ще до вихідних, але відповіді й досі не отримали. Якщо результати отримаємо сьогодні, то сьогодні ж жінку і випишемо з лікарні», – пояснила Оксана Піддубна.

Як зазначила лікарка, коли жінку випишуть з лікарні додому, вона все ще має бути 14 днів у самоізоляції, під дистанційним наглядом сімейного лікаря.

Зазначимо, що станом на 10:20 сьогодні 7 квітня, у Хмельницькій області 14 лабораторно підтверджених випадків Covid-19. Новий зареєстрований випадок – у мешканця Хмельницького. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую