ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Медики Хмельницького, які борються з COVID-19, отримають доплату з міського бюджету

Суспільство 2288
Гроші на доплату медпрацівникам поланують виділити з міського бюджету
Гроші на доплату медпрацівникам поланують виділити з міського бюджету. Фото: ілюстративне pixabay.com

З Держбюджету грошей медичним працівникам не виділили.

У Хмельницькій міській раді готують зміни до бюджету, щоб виділити гроші на доплату медичним працівникам, які лікують хворих на коронавірус. Про це повідомив сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

«Протягом двох тижнів ми задавали питання під час нарад з Кабміном, як буде фінансуватися доплата для медпрацівників, які працюють з COVID-19. Всі певне чули, як у МОЗ заявляли, що медикам будуть виплачувати потрійний оклад. Пізніше був лист на адміністрації з проханням переглянути місцеві бюджети і забезпечити доплату медикам. Сама ж адміністрація може тільки ініціювати перегляд обласного бюджету. Нам жодних листів про перегляд бюджету не надходило. Інструкцій, як забезпечувати доплату, ми теж не отримували. Тож, аби не чекати, ми готуємо зміни до бюджету, щоб передбачити доплату медичним працівникам», - говорить Олександр Сергійович.

Читайте також: В області заборонили роботу продуктових магазинів на Великдень.

За словами міського голови, медикам, які працюють в мобільних бригадах (їх понад 20 осіб), за квітень передбачається доплатити по п'ять тисяч гривень. Також гроші на доплати з міського бюджету виділять працівникам інфекційної лікарні. По три тисячі гривень мають доплатити молодшому медичному персоналу, по п'ять тисяч – середньому і по сім-вісім тисяч гривень – лікарям.

Як додає Олександр Симчишин, станом на 12-ту годину 15 квітня у Хмельницькому три медзакади ще не отримали фінансування від Національної служби здоров’я України.

Читайте також: У Хмельницькому на декілька днів повністю зупинять роботу громадського транспорту.

«Є серйозна проблема з фінансуванням медичних закладів другої ланки. Станом на сьогодні 12:00 фінансування від Нацслужби отримали тільки міська дитяча лікарня в сумі понад 6 мільйонів 150 тисяч гривень і міський лікувально діагностичний центр в сумі понад 3 мільйони 136 тисяч гривень. А міська лікарня, перинатальний центр і навіть інфекційна лікарня коштів ще не отримала, - пояснює міський голова. - Це призвело до того, що медпрацівники цих трьох закладів не отримали авансу. Ми щодня зв'язуємося з Нацслужбою. Нас інформують що жодних проблем немає, але живих коштів, на жаль, не поступило. Обіцяють, що це буде найближчими днями, годинами».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую