ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

В області заборонили роботу продуктових магазинів на Великдень

Суспільство 8480
На Великдень магазини будуть зачинені
На Великдень магазини будуть зачинені. Фото: business.rayon.in.ua

Магазини не працюватимуть в неділю і, можливо, у суботу та понеділок.

Таке рішення прийняла комісія ТЕБ і НС вчора, 14 квітня. У протоколі комісії йдеться про те, щоб заборонити роботу певних суб’єктів торгівлі.

«Органам місцевого самоврядування області (…) заборонити роботу суб’єктів господарювання , яка передбачає приймання відвідувачів усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичними приладдями», – йдеться у документі.

Роботу закладів торгівлі заборонили із 00:00 до 24:00 в неділю, 19 квітня. У понеділок, протягом усієї доби, комісія рекомендувала призупинити роботу відповідних закладів для проведення санітарно-протиепідемічних заходів приміщень.

У Хмельницькій міській раді повідомили, що в неділю заклади торгівлі таки не працюватимуть, а ось у понеділок відновлять роботу у звичайному режимі.

«В неділю усі заклади торгівлі на території міста будуть закриті. Під цю заборону підпадають і магазини, і супермаркети, і магазини, які реалізовують засоби гігієни. В суботу та понеділок магазини працюватимуть», – пояснив міський голова Олександр Симчишин, хоча про суботу у протоколі комісії ТЕБ і НС не йдеться взагалі.

До теми: У Хмельницькому на декілька днів повністю зупинять роботу громадського транспорту
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую