ye-logo.v1.2

Стамбул на карантині – відеорозповідь від хмельничанки

Суспільство 1350

Про обмеження в Туреччині та продуктові магазини.

Це раніше промисловий та культурний центр Туреччини, який розташований на узбережжі Босфору, був популярним серед туристів. Тепер на вулицях Стамбулу «штиль». Тут, як і в багатьох інших містах та країнах світу, існують різноманітні обмежувальні заходи, які були введені через пандемію коронавірусу.

«Перший зафіксований випадок у нас був першого березня, - розповіла сайту «Є» хмельничанка Катерина Ердал, яка нині мешкає в турецькому Стамбулі. - Це продавець золота, який напередодні повернувся з Італії. Він, не підозрюючи, що вже захворів, виходив пару днів на роботу і контактував з великою кількістю людей».

Стамбул на карантині. Утім, як каже Катерина, люди виходять на вулицю, працюють, користуються громадським транспортом. Але потрібно носити маски, вдягати рукавиці та дотримуватись дистанції.

«Людям, які залишились залишились тимчасово без роботи, допомагає держава. Вони привозять продукти харчування, або надають грошову допомогу, або дають картку на закупи в певних магазинах, тобто на закупівлю продуктів», - продовжує наша співрозмовниця.

У Туреччині виходити на вулицю дозволено не усім. Заборонено тим, кому ще не виповнилося 20 років, а також літнім людям, які старше 65 років. Однак на вихідні – всі мають сидіти вдома. «Повна заборона у нас на вихідні, - розповідає Катерина Ердал. - Парки, набережні у нас зачинили і у вихідні ми сидимо дома, у нас повна ізоляція. Щоп’ятниці ми закупаємо продукти на два дні вперед, в магазинах великі черги, впускають по черзі, люди стоять на вулицях».
Дефіциту якихось продуктів магазинах не відчувається. А ціни, як каже Катерина, не підвищувалися. За винятком масок та рукавиць. «Макарони, крупи, серветки, туалетний папір… все є. Немає тільки дезінфекторів та одеколонів», - каже наша співрозмовниця.

Детальніше про ситуацію в Стамбулі дивіться у відео від сайту «Є».

Дивіться також: Хмельничанин показав Мадрид в період карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую